Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 1 éve előfizettem a Spotify...

Andrea312 kérdése:

1 éve előfizettem a Spotify alkalmazásra. Új telefonom lett és elfelejtettem a régi email címem és jelszavam ezért nem tudom lemondani az előfizetést. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Hogy tudom letiltatni,hogy ne vonják havonta az előfizetés díját? Bankban el tudják ezt intézni? Netbankon próbáltam nincs ilyen lehetőség :(

2020. ápr. 8. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a banknak van M4M/COF szolgáltatása, és már akkor be volt vezetve, amikor a kártyád regisztráltad a Spotify-nál, akkor elviekben kvázi le tudják neked mondani a szolgáltatást (visszavonják a tokent). Ha nincs, akkor kártya tiltás+új kártya rendelés. De én lehet, hogy futnék egy kört a spotifynál, hogy valahogyan tudnak-e téged azonosítani.
2020. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Spotify-t keresd meg ezzel mindenképp. Attól, hogy letiltatod a kártyádat, az előfizetésed még él.
2020. ápr. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"elfelejtettem a régi email címem és jelszavam"

Nem kell kamu email címek tucatjait regisztrálva bújkászni. Egy email címet kell használni és azt nem fogod elfelejteni :-)

2020. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valakinek többet ér a privacy mint neked #3.

Keresd a spotifyt és tranzakció alapján valószínűleg betudnak azonosítani.

2020. ápr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!