Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Volt egy régi kártyám, és most lett egy új. Ilyenkor mi van? Többi lent.

Szóval volt egy bankkártyám, ami ebben a hónapban lejárt. Neten vásárolgattam vele ezt-azt. De valami nem jött be, visszakapom a pénzt. Közben lett új kártyám. Ilyenkor mi lesz?

Tudom, tudom, hogy a számlaszám a lényeg, és a kártya is ahhoz tartozik. De netes fizetésnél csak a kártyaszámot kell megadni :)

aug. 14. 20:58  Privát üzenet  

A válaszok
Nem probléma, a visszatérítés meg fog érkezni.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 21:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy legyen. Köszönöm :)

# 2/3Időpont aug. 15. 04:47 Privát üzenet
Visszatérítés a számlaszám alapján megy, az hogy közben más lett a kártya a kutyát nem érdekli.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 15. 16:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Esküvő után tudunk babaváró hitelt intézni a régi személyimmel?
Rendeltem egy új bankkártyát mert a régi már nem mindig működött és amúgy is hamarosan lejárt volna. Ilyenkor le kell tiltani a régit vagy elég megvárni míg lejár?
OTP banknál a régi bankkártya megszünése mennyi idő, illetve ha más telefonszámot adtam meg, mennyi idő míg frissítik a régiről az újra?
Régi címletváltás újra ingyenesen?
Kaptam egy levelet a régi bankomtól, hogy elmaradt számlavezetési díjam van. Annyit írnak benne, hogy ha nem fizetem be időben, akkor törlik a számlámat. Más következményről...
Milywen hazai befektetési aranyat áruló régi cégek vannak, legalább 10-15 évesek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!