Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megéri felvenni a vészhelyzeti...

Megéri felvenni a vészhelyzeti 0%os kamatozású diákhitelt? (500ezer)

Figyelt kérdés

Egyébként is tervben van egy kb. 1 milliós hitel felvétele autóvásárlás céljából ezért jó ötletnek tűnik. Lehet valami hátulütője ennek?

Diákhitel2-t már vettem fel szintén kamatmentesen, de egyébként van folyamatos gyakornoki munkám már most egész jó fizetésért, szóval szerintem a képzés után tudnám fizetni a törlesztőrészleteket. Félek kicsit, mert már ígyis van 1 millió tartozásom a képzés miatt, de ennél kedvezőbb hitelt sohasem fogok kapni.

Ti felveszitek\felvennétek?



2020. ápr. 8. 22:25
1 2
 11/11 Juliusz48 ***** válasza:
0% hitelt én inkább baráti kölcsönnek nevezném, egyébként hitelt felvenni a visszafizetés lehetőségének ismerete nélkül nem ajánlanék, de ha félre tudsz tenni valamekkora összeget rendszeresen havonta, akkor annak megfelelő törlesztő részlettel, ha valóban értelmes dologra költöd érdemes előrehozni a vásárlást. Az autót nem tartom ennek, mert azonnal emelkednek a költségeivel a kiadásaid, ami a törlesztés biztonságát csökkenti.
2020. ápr. 19. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!