Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valahogy tudok úgy utalni egy...

Valahogy tudok úgy utalni egy magánszemély bankszámlájára, hogy ne lássa a nevemet? Van erre mód?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy az nem megoldható, hogy a fogadó neve ne látszódjék, de most az érdekelne hogy én utalhatok e valahogy úgy, akár valamilyen virtuális számlán keresztűl, hogy a fogadó fél ne tudhassa meg a nevem...
2020. ápr. 16. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Megoldható. Alapítasz egy céget, és az lesz a feladó. Akkor nem látszik a név.
2020. ápr. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Ezt már megkérdezted pár napja! Nemvlehet és kész! Kaptál választ akkor is!
2020. ápr. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem meg! Pár napja volt egy kérdés, de nem ez volt, hanem hogy a fogadó elrejtheti e valahogy a nevét... És nem én tettem fel.
2020. ápr. 16. 17:35
 4/12 xswerdy ***** válasza:
100%
1.-nek: persze egy újabb egyszerű lépésben kideríthető, hogy ki áll egy adott cég mögött (ügyvezető, tulajdonosok). És egy cégnél valamilyen jogcímen le kell könyvelni az utalást.
2020. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Miért fontos neked, hogy ne lássák a nevedet...??????
2020. ápr. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
#5 mondjuk mert jótékony adakozás lenne ismerősnek? én is segítenék pár emberen, ha lehetne anonimként.
2020. ápr. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utalni úgy nem tudsz, viszont a bankszámláját vezető bankfiókban be tudsz fizettetni valaki mással a bankszámlájára pénzt, és akkor a "valaki más" neve lesz feltüntetve, mint befizető, nem a Tied.
2020. ápr. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 xswerdy ***** válasza:
7.-nek: dehogy. A bankfiókban igazolnod kell magad, és a kp befizetés is a tényleges befizető nevével együtt jelenik meg a számlakivonaton.
2020. ápr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, igen, megjeleik egy név, csak nem azé, aki ténylegesen adakozik, hanem akivel befizetteti az összeget. De név attól még látszani fog. Küldj el borítékban kp-t... mondjuk annál kevésbé biztonságos megoldás kevés van.
2020. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aki névtelenül akar, az utaljon alapítványon keresztül. Igaz, akkor az alapítvány is leszedi a maga jussát... :-s
2020. ápr. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!