Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankon belüli azonnali átutalá...

Bankon belüli azonnali átutalás 6 órája nem akar megérkezni miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

OTP bankon belül indítottam átutalást valakinek, azt írta a netbank: tranzakciót feldolgozta, összeget levonta, de az összeg nem érkezett meg az illetőhöz, ez hogy lehet? Nézte a netbankját meg SMS üzeneteit (minden pénzmozgásról kap értesítést) és nem érkezett meg. Én is SMS üzenetet szoktam kapni amikor az átutalás megtörténik, végrehajtódik (a levont összeggel és a másik illető számlaszámának részletével). Most pedig hiába várom az üzenetet...

Reméltem, hogy a gyakorlatban is működik az 5 másodperces átutalás, 24/7, ahogy azt beharangozták, elmondták...



2020. ápr. 19. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is utaltam már hétvégén. A pénz átment azonnal, sms értesítés csúszott, csak hétfő reggel jött meg. De attól függetlenül netbankon lehetett látni a pénzt már a számlán volt és természetesen használható is volt.
2020. ápr. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hazudik a másik fél, ennyi.

A rendszer jól működik.

2020. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!