Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az ATM visszaadja a kártyát,...

Az ATM visszaadja a kártyát, ha egy hibás PIN-kód után már nem szeretném megpróbálni újra?

Figyelt kérdés
A PIN-kód kikopott az emlékezetemből, mert az első egyenleglekérdezés óta nem használtam, ami februárban volt. Nincs rá szükségem a mindennapokban, de azért jó lenne tudni. Tisztában vagyok vele, hogy a bankban van lehetőség többször is megpróbálni, hogy ne tiltson le, de mivel egyetlen tippem van (emlékezetből, ami valószínűleg jó is, de szeretnék biztosra menni), így nem szeretnék emiatt bemenni. Tehát ha esetleg a kód, ami a fejemben van hibás, vissza fogja adni a kártyát az ATM, vagy bent maradt és letiltja?

2020. ápr. 29. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogja. Azt hiszem kb 3 után tiltja csak le :)
2020. ápr. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Akkor majd mindenképp megpróbálom! :)
2020. ápr. 29. 19:49
 3/18 anonim ***** válasza:
Így van, az első pár rossz pin kódnál csak kiadja a kártyát.
2020. ápr. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. ápr. 29. 21:38
 5/18 anonim ***** válasza:
De még biztosabb boltban próbálni, ott tuti nem nyeli be a gép.
2020. ápr. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval mondjuk egy önkiszolgáló kasszába dugjam be, és akkor kéri a PIN-kódot?
2020. ápr. 30. 00:29
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
Atmbe nehogy bedugd, nem fogja visszaadni hanem benyeli 3 próba után és letiltja rögtön. Azaz újat kell igényelni. Inkább hívd a bankot vagy menj be.
2020. ápr. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

De ha csak egyszer próbálom meg, vissza fogja adni akkor is, ha hibás?


Tehát: bedugom, majd beütöm az emlékezetemben élő PIN-kódot, és helytelen. Ezután vissza tudom kérni a kártyát? Nem kezdeném el vadul ütögetni a kombinációkat, hiszen nincs más ötletem, és egyébként sem szeretném letiltani.

2020. ápr. 30. 14:09
 9/18 anonim ***** válasza:
én nem csinálnám ha nem tudom a kódot.
2020. ápr. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Szóval mondjuk egy önkiszolgáló kasszába dugjam be, és akkor kéri a PIN-kódot?"


Mindegy, hogy önkiszolgáló vagy sem. Simán mondhatod a pénztárosnak, hogy bocs rosszul emlékszem és nem találom hova írtam fel.

2020. máj. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!