Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Be lehet azt netbank-on (OTP)...

Be lehet azt netbank-on (OTP) állítani h lakástakarék számlakivonatot ne küldjenek ki postán levélként?

Figyelt kérdés
A sima számlánál könnyen be tudtam állítani h csak elektronikus legyen a havi kivonat de ezt nem találom.

2020. máj. 2. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan be lehet állítani, mert más bankoknál is lehet. Ha nem találod hívd fel az ügyfélszolgálatot és szólj, hogy nem kérsz papír alapú szlakivonatot, csak elektronikusat.
2020. máj. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze, ha máshogy nem megy felhívom vagy írok levelet csak gondoltam egy próbát megér, hátha valaki villámgyorsan útba tud igazítani. Kösz.
2020. máj. 2. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor találtad volna, ha OTPdirekt számlakörbe be lenne vonva a lakástakarék számla, de lakástakarék számlát nem lehet bevonni.
2020. máj. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2020. máj. 9. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!