Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Pay Palen, hogyan tud egyre...

Pay Palen, hogyan tud egyre nagyobb fizetési igényekkel zaklatni, ha már 11 órakor töröltem a fiókot, délben újra küldött egyet?

Figyelt kérdés

Miatta törölni kellett, hogyan tud ezután is?


Egyszer 32, utána 35, most 40 svájci frank. Én kaptam a megbeszélt 11000 helyett 9.300-at, mnem adta meg a többit, de én így is feladtam. Péntek délután beszéltük meg, szombat reggel visszahívással fenyegetett, mert 5 percenként nem válaszoltam az intim, zaklató üzeneteire..."szia, hogy vagy, összeállítottad a csomagot, mikor adtad fel küldj róla fotót pusza szia" Szombaton nincs posta, mondtam, hogy a héten feladom, de addig adja meg a többi pénzem. Akkor azt mondta, ha odaér odaadja...


Feladtam neki így is a heten, de csak küldözgeti... Ezért töröltem is... Elegem van, utálom a Pay Palt... Akármit csinálok, visszahívatja...


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1048..



2020. máj. 15. 13:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, ez hogyan lehetséges, ha töröltem, a fizetési igényt is, meg a fiókot is!


Mi történik, leveszik a bankszámlámról így is??? Ez ugye nem lehetséges?


Egyébként tök jó, hogy a PayPal az átverős vásárlónak mindent lehet! A köcsög ezert nem utalta bankszámlára, pedig elküldtem azt is, előre tudta, hogy ezt fogja csinálni!


Valami megoldás csak van!

2020. máj. 15. 13:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Én bevallom őszintén, nagyon unom már ezt a sztorit?


Miért kell az ügyben naponta új kérdést kiírni?

2020. máj. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mert hiába töröltem, zaklat, újabb fizetési igényeket küld. Nem tudom, a törlés sem volt megoldás, törlés után 1 órával is küldött!


Másrészt egyetlen egy választ nem kaptam! Egy los angelesi szám van, hát nem tudom, azt hívjam fel?

2020. máj. 15. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!