Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelfelvételnél a bank ha...

Papld kérdése:

Hitelfelvételnél a bank ha kapott munkáltatói jövedelemigazolást akkor is betelefonál az ügyfélátvilagításkor?

Figyelt kérdés
A történet hogy én csak adóstárs vagyok mint házastárs, de a hitel ügyintézés folyamata közben a jelenlegi helyzet miatt elvesztettem a munkahelyeket. Jelzálog alapú lakáshitelt vennénk fel, a munkaltatoim már a banknál van de ha betelefonálnak a régi munkahelyemre akkor ott már nemleges választ kapnak. A parom aki a fő hitelfelvevő elég magas fizetést kap és neki semmi gond a munkájával. A kérdésem az lenne hogy szerintetek telefonálnak? És ha igen és nemleges választ adnak akkor ha az ő fizetésének a terhelhető része, tehát 50%a elég a hitelek fedezetére akkor megkaphatja egyedül? Talán valaki jártas ebben a témában. Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 20. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én tavaly vettem fel hitelt, igaz nem adóstárs voltam, de az én esetemben betelefonáltak. Ez persze lehet bankfüggő, vagy ügyfüggő is. Ha a párod rendelkezik elég jövedelemmel, akkor természetesen megkaphatja egyedül is a hitelt.
2020. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!