Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megigényeltem a Diákhitel...

Megigényeltem a Diákhitel Pluszt május elején és még mindig nem dolgozták fel a kérelmemet pedig a hallgatói jogviszonyom rendben van. Másnak sem folyosították? Vagy csak én vagyok ilyen peches.

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm!

2020. máj. 20. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Május 6-án adtam be, május 11-én már azt mondták megérkezett hozzájuk. Azóta a tanulmányi osztályra várnak. Ma beszéltem velük és még mindig azt mondták, hogy leghamarabb jövő héten számíthatok a pénzre. Szóval elég szívás ez az egész rendszer.
2020. máj. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nálam is ugyanez érdekes amikor az 1 es típusút vettem fel 1 hétre rá utalták is. Meg azt sem értettem miért nem lehet online igényelni, be kellett menjek a postára miközben a kormány naravatívája az hogy maradjak otthon. Szervezetlen fos az egész, vagy direkt hátráltatják. A hiteltörlesztési monatorium miatt nagyon úgy se kaptak tőkét nem értem miért húzzák.
2020. máj. 21. 01:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Utalták már azóta?

Visszajelzést vagy ilyesmit küldenek egyébként?

Én 15-én adtam le az igénylést, de nem kaptam semmi hírt arról, hogy feldolgozták-e már vagy megérkezett-e hozzájuk.

2020. máj. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én május 8-án adtam le, múlt kedden telefonáltam és azt mondták most péntekre várható az utalás. De nem mondták biztosra. Szerintem te leghamarabb jövő péntekre várhatod.
2020. máj. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Május 6-án igényeltem, és még mindig nem kaptam semmit. Legutóbb azt mondták most csütörtök-péntek várható, de nem mondták biztosra.
2020. máj. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kerdezi: en most vettem fel a diakhitel 1-et, akkor lehetseges h nekem is utaljak mar ezen a heten? Egy hete 15.-en adtam le a papirokat es 17. -en azt mondtak a diakhitelesek h rendben van minden es rogzitettek a rendszerben :)
2020. jún. 22. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*kérdezőnek szantam a kerdest😀 elirtam bocsi
2020. jún. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Diákhitel 1-nél következő hónap 15-én van utalás.
2020. jún. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen ezt mondtak nekem is :) a tavaszi juli 15. az őszi visszamenőleg lehet elobb de a honlapon azt irjak h 2 het alatt utalasra kerul ezert kerdem :)
2020. jún. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!