Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál érdemes számlát...

Melyik banknál érdemes számlát nyitnom elsőéves egyetemistaként?

Figyelt kérdés
Nem lesz túl sok bevételem, maximum az ösztöndíj (de az kb 20000Ft), a szüleimtől havonta 6000-et kapok, és ahogy láttam az órarendemet, dolgozni nem fogok tudni túl sokat:S de benne van a tájékoztatóban, hogy mindenképp kell egy bankszámla. Mit ajánlotok? Mi éri meg?
2010. júl. 30. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Ott, ahol van Junior számla. Vagy ott, ahol van olyan csomag, aminek nagyon kedvezőek a havi költségei. Minden benknek vannak jó ajánlatai, érdemes átböndészni egy párat.

Ha ez megvan, akkor az alapján dönt, hogy melyik van helyileg a legközelebb :)

Nekem az is fontos szempont volt, hogy a suli közelében legyen bankautomata.

Én nemes egyszerűséggel az Otp-t választottam, mert a főiskola is vele állt szerződésben és így gyorsabban mentek a tranzakciók.

De egyik bank sem jobb vagy rosszabb a másiknál.

2010. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
helyzet ugyanez.én egy barátnőm anyjánál nyitok, aki minden bank ajánlatát hasonlítja össze és az alapján köti meg neked a legjobbat. nekem az unicreditet ajánlotta.
2010. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%
Azért azt ne mondd, hogy egyik sem jobb vagy rosszabb, az OTP-től nincs lehúzósabb.
2010. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vmi érdemleges válasz engem is érdekelne :)
2010. júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az sajnos nincs...én eddig az erstenél tartok:)
2010. júl. 30. 19:59
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem otp van, a diákszámla szerintem nem lehúzós, gyakorlatilag csak az smsköltséget fizetem tranzakciónként (ami viszont nem kötelező, de én szeretem látni, hogy állok és netbankom nincs).

Hasonlítsd össze az ajánlatokat. Nekem a következők döntöttek: szüleim otp-sek, tőlük kapom a gyorssegélyt, ha kell, és percek alatt megérkezik. Ez gyorssegélynél nagyon fontos :)

Valamint rengeteg fiókjuk és automatájuk van.


De a diákszámlák díjai között nincs lényeges differencia, mind olcsó, hogy megszokd, hogy ott vagy és később náluk vegyél igénybe drágább szolgáltatásokat :) ami viszont nem kötelező :)

2010. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!