Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van egy áruhitelem amit vég...

Pelo1919 kérdése:

Van egy áruhitelem amit vég törlesztettem de kaptam egy üzenetet amit nem igazán értek, eltudnátok magyarázni ?

Figyelt kérdés

a végtörlesztés után ezt az üzenetet kaptam csak nem igazán tudom hogy ez mit jelent

"Kölcsönszerzõdése, az eredeti teljes fogyasztási kölcsön visszafizetését követõen díjmentesen rendelkezésre tartott kölcsönként mûködik tovább, tehát nem szûnik meg automatikusan."

ez mit jelent=rendelkezésre tartott kölcsönként működik ?



2020. máj. 25. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ha szükséged van rá, akkor a újra igénybe veheted az összeget.
2020. máj. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs szükséged a közeljövőben erre a hitelre akkor mond fel. Nehogy egy év múlva rendelkezésreállás címszóval kérjenek valamekkora összeget. És kérj tőlük egy 0-ás igazolást hogy nincs semmiféle tartozásod feléjük.
2020. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!