Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Semmilyen idegen eredetű oldalnak nem adtam meg a bankkártya adatokat, ennek ellenére az epoch.com levont 10 513 Ft-ot

Konkrétan mikor megláttam ezt az üzenetet beírtam a keresőbe ezt az oldalt és akkor láttam először, ergo tényleg semmilyen bankkártya adatot nem adtam meg.

Ez ügyben vasárnap fel lehet hívni a bankot és van esély a pénz visszafizetésére?

Hogyan törték fel a bankkártyát és hogyan jutottak az adatok a kérdésben említett harmadik félhez?

Van olyan beállítás, ami blokkolja a vírusokat, hackerek, ismeretlen eredetű oldalak támadásait, adatlopást?


2020. jún. 7. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A bankoknak van 0-24-es ügyfélszolgálata, hívd fel őket.
2020. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam és ezt mondták:

Munkatársaink munkanapokon 7:30-20:00 között állnak rendelkezésre kérjük ismételje meg hívását ebben az időszakban, viszont hallásra.

2020. jún. 7. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez melyik bank?
2020. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OTP
2020. jún. 7. 12:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Telefon

Letiltaná bankkártyáját? (+36 1/20/30/70) 3 666 000

2020. jún. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[Van olyan beállítás, ami blokkolja a vírusokat, hackerek, ismeretlen eredetű oldalak támadásait, adatlopást?]

Magadat tudod megvédeni, ha netes fizetésekhez virtuális bakkártyát használsz.

Az OTP-nél webKÁRTYA a neve. Egy alszámla tartozik hozzá, amire díjmenetesen vezetheted át azt az összeget, amennyit éppen fizetni szeretnél online.

A számlára egy alkalmanként kapott SMS kód megadásával tudsz pénzt átvezetni.

Nem néztem meg a számlacsomagonkénti díját, de évi 2-3000 Ft között szokott lenni; azt látom, hogy most akciósan 0 Ft.

Megszerezhetik a virtuális kártya adataid, ha a hozzátartozó alszámlán gyakorlatilag egy fitying sincs.

2020. jún. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi #4
2020. jún. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!