Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vonják a fizetésem 50%-át és...

Vonják a fizetésem 50%-át és zárolták is a kártám. Megoldás lenne-e ha párom sz. Számára utaltatnám csp-t, fizetés? Ugye abból nem vonnak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
De, onnan is vonnák.
2013. szept. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha a fizetésed 50%-át levonják, akkor mindegy hova utalják, mivel a levonás már az utalás előtt megtörténik.
2013. szept. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi nem így értettem :)

Az egêsz fizetés érkezig a kàrtyàmra és rá fél óràra vonnak...

2013. szept. 7. 09:11
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem fog rá érkezni pénz, akkor a munkáltatóhoz fognak fordulni és a munkáltató eleve nem neked fogja utalni a fizetésed egy részét, hanem a behajtóknak. Ez csak idő kérdése.
2013. szept. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Anyám... :/

Ezt is tudom!!!!

Átmenileg gondoltam!!!!

Legalább 1 hónap mire ràjönnek.


Ennyi. De sok értetlen van itt

2013. szept. 7. 11:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Átmenileg gondoltam!!!! "

"De sok értetlen van itt."


És ezt le is írtad valahol, vagy a kisujjunkból kellett volna kiszopikázni? Félinformációra félválasz jár.

2013. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok az értetlen? Mi tehetünk arról, hogy te nem vagy képes értelmesen leírni a szituációt? Nem vagyunk gondolatolvasók, te meg kb. harmadjára bökted ki, hogy mégis mire vagy kíváncsi!

Megoldás nem lenne, de igazából már magad is megválaszoltad, max 1-2 hónapot nyersz vele. A párod kártáját nem valószínű, hogy tudják zárolni, viszont a munkáltatód által vonni fogják a fizetésed.

2013. szept. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!