Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudok olcsóbban pénzt...

Kapo1588 kérdése:

Hogyan tudok olcsóbban pénzt felvenni?

Figyelt kérdés
Automatából 100 ezer ftot 2500 ért tudtam felvenni amit nagyon sokallok. Ha bankba bejelentem és ott veszem fel úgy olcsóbb?

2020. jún. 25. 05:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem olcsóbb.


Keress olcsóbb számlacsomagot.

Jelentsd be az igényt az ingyenes pénzfelvételre.

Mindig használj saját bankautomatát

2020. jún. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

1-es, teljesen mindegy, hogy milyen számlacsomagban van és milyen bankautomatánál vesz fel (kivéve az euróst, azt hiszem), ugyanis valószínűleg itt az a baj, hogy a kérdező nem nyilatkozott az ingyenes készpénzfelvételről.

Kérdező, ha megcsinálod ezt a nyilatkozatot (talán lehet netbankon is, ha van Neked), akkor havonta 2 részletben, össz 150 ezer ft-ot ingyen felvehetsz BÁRMELYIK bankautomatából.

Tehát pl. egyszer 100 ezret és utána 50 ezret vagy egyszer 80 ezret, utána 70 ezret, stb.

Ha nincs netbankod, akkor be kell menni a bankfiókba és ott nyilatkozni.

2020. jún. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

2: nem írta, hogy ebben a hónapban mennyit vett fel eddig.


Másrészt vannak számlacsomagok, ahol nem csak 150 ezerig van ingyen a pénzfelvétel.


Végül pedig a saját bank atmjéből még a 150en túl is olcsóbb a pénzfelvétel, mint idegen bankéból. Az enyémnél tán 300ft+valamennyi százalék meg 1000ft+valamennyi százalék (talán 0,7 vagy ilyesmi).

2020. jún. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

"Ha bankba bejelentem és ott veszem fel úgy olcsóbb?"


100 ezer ft felvételét nem kell bejelenteni a bankban (csak 2 millió felett, ha jól emlékszem) és a bankfióki készpénzfelvétel mindig sokkal többe kerül, mint az automatás.

2020. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
téged jól megszivattak. mindenkinek jár havi 150 ezer ft ingyenes készpénzfelvétel. bármilyen ATM-ből. Csak nem lett neked beállítva mert nem kérted. Bár az ügyintézőnek meg kellenne kérdeznie ezt is. Tölem megkérdezték. én kértem is azonnal.
2020. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk ezt az ingyenes készpénzfelvételt beállíthatnák automatikusan mindenkinek, nem értem miért kell erről külön nyilatkozni, ki az aki ezt nem igényelné?

Egyébként automatából olcsóbb, mint bankfiókból.

2020. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az amit nem tudsz bankkártyával/bankutalással kifizetni hogy ennyi kp kell ? Csak nem drogban utazol ?
2020. jún. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

7-es, nem ez volt a kérdés és meglehetősen rosszindulatú a hozzászólásod.

Tudod, létezik még kp-s fizetés és nem mindenki városban él - ha hiszed, ha nem, pl. egy a 300 fős faluban a boltban aligha fog kártyával fizetni. Vagy vidéki városokban a piacon. jó lenne, ha kicsit szélesebb látóköre lenne az embereknek és nem csak a saját világukat látnák, nem csak abból indulnának ki...

2020. jún. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó jól mondja. meg van aki jobban szereti a készpénzt. Nekem pl van kártyán is meg van nálam is pénz. Ne te mondd már meg 7-es hogy ki hogy használja a pénzét.
2020. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!