Ajánlanátok jó bankot?

Figyelt kérdés

Szeretnék személyi kölcsönt felvenni (pár millióról van szó), de nem tudom melyik lehetőség az ezer közül a legjobb.

Olvasgattam több banknak is az opcióit. Személyes tapasztalat érdekelne, hogy ki melyikkel volt elégedett avagy soha többet..



2020. jún. 27. 11:06
1 2
 11/11 Ami igaz az igaz ***** válasza:

Te most közel a népnek a 20%-áról beszélsz akinek a hitel miatt jóra fordul az élete mert felelősségteljesen csinálta.

De persze... nem bánom, vegyenek fel az emberek hitelt... mit számít az hogy amerikában már ott tartanak hogy 18 évesen milliós tartozása van a gyereknek mert a szülei hitelkártyát adnak neki és felelőtlenül költekezik...


De persze igazad van az utolsó mondatodban. A gazdaság ettől marad stabil és ettől inflálódnak a valuták stabilan 3%-ot. Ha mindenki a pénzén ülne akkor meg defláció lenne és vicaverza.

Remek dolog hogy vannak ezek a felelőtlen emberek mert sokat köszönhet nekik a felelősségteljes ember.


Amúgy igen is a témábavág. Én érvelek amellett hogy az álláspontom a kérdére miszerint "Ajánlanátok jó bankot?" arra én a "nem bank"-ot ajánlom.

2020. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!