Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elkepzelheto hogy visszakapom...

Elkepzelheto hogy visszakapom a penzemet ?

Figyelt kérdés

Bankkartyam soha nem volt a kezemben, igy osszes penzemet leszedte a volt parom.

Igenyleskor tudomasom nelkul, kettonk nevere, azaz tarsaskartyat csinaltatott. Ez is, es hogy nincs a kartyan penz, mindketto csak nemregen derult ki.


2020. júl. 18. 18:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azert o intezkedett helyettem, mert kulfoldon tortent es nem beszeltem az adott orszag nyelvet.
2020. júl. 18. 18:19
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez már bukta...
2020. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A bank ezt nem fogadja el, hogy te nem beszélted azt a nyelvet, vagy hogy "a tudtod nélkül csináltatott társkártyát", mert elvileg tudnod kellett volna róla a számla tulajdonosaként. Minden ilyen infó elérhető volt számodra, hogy megtudd ezeket a dolgokat a bank szempontjából.
2020. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen, de ha lehetosegem is lett volna infot olvasni, abbol sem ertettem volna egy szot sem.

Remelem sikerul bizonyitekokat talalnom, mert tevedesben tortent az egesz.

2020. júl. 18. 18:59
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Kizárt dolog.

Az, hogy nem tudtad, hogy neki is van hozzáférése a számlához, senkit nem érdekel.

2020. júl. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Tudom jol h ez nem erdekli a bankot, ott volt az alairasom es kesz.

De mint irtam, remelem sikerul bizonyitekokat talalni a feljelentes utan.

Mivel megvannak papiron a banki mozgasok, es azon is lathato pl amikor en munkahelyemen voltam is vett le penzt, es szamomra ismeretlen embereknek utalt, es szamomra ismeretlen emberek is kuldtek penzt a szamlara, es az automataknal is lathato pl a kameran, hogy SOHA meg automata kozeleben sem voltam.

2020. júl. 18. 19:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Igy utolag mar latom nagyon nagyot hibaztam, de a nagy szerelemben biztam benne. Mondhatom en voltam a hulye.
2020. júl. 18. 19:41
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

De nem volt jogszerűtlen, hogy levett pénzt, mert te hatalmaztad fel rá. Ezért teljesen mindegy, bizonyítod-e, hogy ő volt, mert ezzel nincs semmi baj.

Azt kell bebizonyítanod, hogy átvert, és nem tudtad, mit írsz alá. Ez meg gyakorlatilag lehetetlen ilyen távlatból.

2020. júl. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat.

Azt hiszem bizonyitani tudom hogy atvert a bankkartyammal kapcsolatosan, hiszen mashol is atvert vagy csalt, szinten nyelvproblemam miatt...

2020. júl. 18. 20:22
 10/16 anonim ***** válasza:
60%

Most ezt nem értem. Ki a számlatulajdonos, és ki a társtulajdonos?

Hogy lett kártya? Mit írtál alá?

2020. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!