Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elkepzelheto hogy visszakapom...

Elkepzelheto hogy visszakapom a penzemet ?

Figyelt kérdés

Bankkartyam soha nem volt a kezemben, igy osszes penzemet leszedte a volt parom.

Igenyleskor tudomasom nelkul, kettonk nevere, azaz tarsaskartyat csinaltatott. Ez is, es hogy nincs a kartyan penz, mindketto csak nemregen derult ki.


2020. júl. 18. 18:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Tudod az a baj, h en magam sem tudom...Annyi a biztos h a bankban adtam egy alairast, ennyit tudok. A szamlatulajdonos en voltam, hiszen azota is megvan ugyanez a szamlaszamom es bankkartyam is van. Annyi kulombseggel, hogy most mar csakis egyedul az en nevem van rajta.

Tehat miota rajottem nincs penz, bementem a bankba.

2020. júl. 18. 22:39
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Sajnálom, hogy ez történt veled és remélem hamarosan rendbejössz anyagilag. Valóban, ahogy mondod, óriási hibát követtél el, de gondolom örökre megtanultad, hogy soha ne írj alá semmi olyat, amit nem értesz vagy amit nem olvastál el rendesen. Drága lecke volt, de ha tanultál belőle, akkor nem volt hiába.
2020. júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A bank nem jótékonysági szervezet. Őket nem érdekli a személyes problémáid. Amikor számlát nyitsz megmondják hogy vigyázz az adatokra meg mindenre, ez már a te bajod amit csináltál. Amúgy meg miért nem normális emberekkel ismerkedsz.
2020. júl. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 xswerdy ***** válasza:
a bank feltehetőleg korrektül járt el. Vitád a volt pároddal van. Ha jól értem, nem voltatok házasok, tehát házassági vagyonközösség nem állt fenn. Ettől függetlenül az együttélés alatt keletkezett vagyon tekintetében el kell számolnotok egymással. Ezt akár perben is kikényszerítheted.
2020. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A volt párodat perelheted, ha van bizonyítékod. A banknak ehhez semmi köze, és max. körberöhögnek, ha odaállítasz ezzel. Ők senki hülyeségéért nem felelnek.
2020. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tegyél feljelentést a rendőrségen. De a bank nem fog foglalkozni ezzel, mert korrektül jártak el.

Neked kell bizonyítanod, hogy olyat írattak alá veled, amiben nem voltál biztos hogy mit tartalmaz. Megtévesztett a párod, te megbíztál benne.

2020. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!