Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Semmi infó a bankkártyámról...

Semmi infó a bankkártyámról már lassan 1 hónapja, érdemes-e írni az ügyfélszolgálatnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy iskola ahol ettől a tanévtől kezdve minden szakon lesz ösztöndíj így lehetett ott bankszámlát nyitni az OTP Banknál. Ott meg is nyitottuk, mondták hogy max. 2 hét és készen lesz a bankkártya is. Telefonszámot meg kellett adni hogy tájékoztatni tudjanak, hogyha esetleg készen van és postán már fel is van adva. Nos, ez volt július elején/június végén (pontosan nem tudom :/) és még mindig semmit sem írtak, és hát az a max. 15 napot sem tartották be. Esetleg érdemes írni az ügyfélszolgálatnak vagy még várjak?

2020. júl. 26. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Menj be az OTP-be és add elő a problémádat. Vidd magaddal

a bankszámla nyitásról a szerződésedet us.

2020. júl. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1: Nem adtak ott semmit. Azt mondták hogy bemennek a bankba és a többit ő elvégzi. Mi csak aláírtuk.
2020. júl. 26. 13:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki ment be a bankba?
2020. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#3: Aki ott segített nyitni bankszámlákat elvileg.
2020. júl. 26. 14:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Bankfiókban voltatok?
2020. júl. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5: Nem, az iskolában volt ahol be kellett iratkozni.
2020. júl. 26. 16:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Iskolát megkérdezni, mi a helyzet a számlanyitással.
2020. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem paráznék rá a dologra, nekem most járt le a sokadik bankkártyám júniusban, szintén OTP. Gyakran fizetek telefonnal, ott a Simple alkalmazás amin keresztül fizetni szoktam pl. a csekket is QR kóddal, meg ott a Spotify fiókom is ami havonta von le 5 eurót. A Spotify már sikítozott, hogy adjam meg az új bankkártya adatokat, mert mindjárt lejár a régi, de a postás néni meg nem gyütt az új kártyával... Aztán valamikor június végén ideért a kártya, aztán egy ideig szórakoztam amíg mindenhol beállítottam az új kártyát, a régit meg töröltem.
2020. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerk.: most kaptam az sms-t hogy a fél órára lévő bankfióknál van a bankkártyám és át lehet venni. xdd (direkt kértük hogy az 5 percre lévőhöz vigyék lmao) na mind1 köszi a segítséget :)
2020. júl. 27. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!