Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes azért elkezdeni egy...

Érdemes azért elkezdeni egy adott nyelvet tanulni (nem angol), hogy bejussak egy ügyfélszolgálatos állásra? Nulláról kezdeném.

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem, ugyanis mire használható szinten megtanulod, lehet, hogy már rég nem lesz az a cég az országban (pl. egy francia, most csak mondtam valamit).

Viszont nyelvet tanulni bármikor érdemes, mert ahogy a mondás tartja: "ahány nyelv, annyi ember".

2018. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy évre gondoltam, az már használható tudás szerinted? A cég még itt lesz addig.
2018. ápr. 10. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, én biztos, hogy CSAK AZÉRT, mert egy cégnél ügyfélszolgálatos akarok lenni, nem tanulnék. mint írtam, nyelvet tanulni mindig érdemes.

De ha csak azért tanulod, hogy bejuss, és mégsem vesznek fel, akkor mi van? Tanulj magáért a nyelvért vagy önmagadért - s akkor másképp látod a dolgot, ha nem jutsz be, akkor is :-)

2018. ápr. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!