Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen típusú alkoholos...

Milyen típusú alkoholos filccel érdemes aláírni a Bankkártyát?

Figyelt kérdés

Megjött a cserekártyám.

Milyen márkájú, típusú alkoholos filccel érdemes aláírni ami nem maszatol? Illetve csak kék, vagy fekete színnel szabad aláírni? Van itthon egy Edding 140 s alkoholos filc, piros és nem maszatol, pl a Stabilo az jó?



2020. júl. 27. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Tollal kell _elvileg_
2020. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Én egy mezei kék tollal írom alá, sose volt gond belőle. Nem filcezek.
2020. júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Múltkori kártyát a bankban aktiváltattam be, és ott alkoholos filccel kellett aláírnom. Toll meg sem marad rajta
2020. júl. 27. 19:52
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

1. 2. és azt hogy csináljátok?? Mert én akármilyen tollal írom simán letörlődik róla vagy olvashatatlanra kenődik ha hozzá ér valamihez.

Csak az alkoholos filc marad rajta...

Abból meg mindegy milyen, csak miután ráírtad várd meg míg megszárad és akkor már nem kenődik.

2020. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
72%
Rajta marad, csak nem olyan helyen kell tartani ahol érintkezik mindennel. Nekem sosincs baja a kártyáimnak, szüleimén az elöl lévő kártyaszám is mindig olvashatatlan lesz, újabban tönkre is mennek a chipjei (az összesnek). Nem tudom mit csinálnak a kártyákkal az emberek. Nekem a lejáratkor is mindig minden olvasható marad, az aláírás is.
2020. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5. De ha bedugom a helyére a tárcámba már elkenődik!

Máshoz nem ér hozzá. Ha meg véletlenül hozzáérek már le is törlöm...

2020. júl. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
toll nekem rajta se marad. milyen kártyátok van? karton? :D
2020. júl. 27. 20:09
 8/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, hát ez az nekem se...

Komolyan nem értem egyeseknek hogy marad rajta.

2020. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én olyannal szoktam, amivel CD-kre lehet írni, de így is várni kell, amíg rendesen megszárad.

mármint ha nem felejtem el egyáltalán aláírni. egyszer 2 évig nem volt aláírva, a mostani 1 éves kártyám még mindig üres, egyszer meg az aláírás után rögtön elkenődött és kb. semmi nem látszott rendesen, így használtam végig. soha nem nézik az aláírást.

2020. júl. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Megvagyok. Bementem a bankfiókba ott aktiváltattam, és alá is irattam alkoholos filccel.
2020. júl. 28. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!