Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szegény (szerencsétlen a...

Szegény (szerencsétlen a szerelemben) pasit az ág is húzza ház vásárláskor?

Figyelt kérdés

Lehetne lakás is nagyvárosban...

Szóval aki házas,igéretet tesz gyerek vállaláalsra,azok Csókosok az államnál.

Szegény lány elveteti magát egy nála jobb módú pasival.

De akinek 30 éves korára csak a Fundamenta volt a mankó(az is megszűnt). Szóval vagy legyen a szüleinek pénze,vagy keressen jól vagy hitel nyugdíjas koráig.

Vagy csak én látom rosszúl???



2020. aug. 17. 17:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
53%

10-es megnézem én majd a legtöbb családot, akik nulla gyerekre vállalták be a hármat. Tömegével kell majd visszafizetniük, nem véletlen, hogy kevesen vállalnak be alapesetben is 3 gyereket, az anya kb. 8-10 évre kiesik a munkaerőpiacról, és 3 gyereket nevelni meg logisztikázni rohadt nagy kihívás, amire nagyon kevés ember képes. Úgyhogy sokak agya addig terjedt, hogy felvették, de abba nem gondoltak bele, hogy mit vállaltak vele.


A sok rinyagép szépen lepontozta azokat a válaszokat, amik azt javasolják, hogy fejlessze magát, hát értem is, hogy fáj tükörbe nézni, de attól még ez lesz az igazság.

2020. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11! Én nem pontozom le. De az önfejlesztés 51%ban költséggel jár. Egy tanfolyam is 100000+,persze lehet neten is okosodni csak sok a hamis info.
2020. aug. 18. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!