Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egy könyvelő szerencsétlen/...

Ha egy könyvelő szerencsétlen/béna akkor azt hogy lehet előre látni?

Figyelt kérdés

Gondolom nyilván könyvelő és könyvelő között is óriási a különbség.

Mi alapján döntenél róla kezdő vállalkozásnál kivel működj együtt?


Ugyanez az ügyvédekkel?



2020. aug. 9. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nyilván ajánlás és/vagy szimpátia alapján tudsz csak választani, hiszen nem értesz a munkájukhoz, hogy azt megítéld. Úgy van ez, mint az orvosnál. Bízni kell bennük.
2020. aug. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
Kérdezd meg, milyen az ügyfélköre. Én például külföldre számlázok, egy csomó gyökérrel beszéltem, mire találtam olyat, akinek voltak hasonló profilú ügyfelei, ezért képben volt a dolgokkal.
2020. aug. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
nekem az első könyvelőm annyira szerencsétlen volt hogy azt sem tudta mi az az áfa kör. Kaptam is miatta a bírságokat.
2020. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
És ezt szerinted ki hiszi el, hármaska?
2020. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

"És ezt szerinted ki hiszi el, hármaska?"


wtf

2020. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Bocs, 5, de elég mmengézned egy mképes adó vizsgasort. Kizárt, hogy átment, aki nem tudja, mi az áfa-kör. Oké, hogy az emberek szeretnek túlozni, de ez nyilvánvaó hazugság.
2020. aug. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
nem mérlegképes volt
2020. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy nem mk könyvelő, ezer éve.
2020. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Aki kéretlenül is tanítgat, meg jól működő tippeket-trükköket szolgáltat, az különösebben nem lehet elveszett.
2020. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van rá pénz, érdemes nagyobb könyvelőirodát keresni. Ott azért nagyobb az ügyfélkör, és problémás v különleges eseteket átbeszélik egymás közt. Plusz lehet hogy van garancia is a büntikre.

Ha valaki szólóban nyomja mint vállalkozó, ott nagyon kétesélyes a dolog.

2020. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!