Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 19 évesen ad a Cofidis vagy a...

19 évesen ad a Cofidis vagy a Provident hitelt/kölcsönt?

Figyelt kérdés
Fix jövedelmem van, munkaszerződés stb. Kisebb összegről lenne szó.

2020. aug. 23. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Jobban jársz akkor a bankodnál egy folyószámlahitellel, esetleg személyi kölcsönnel.
2020. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Olyat lehet?
2020. aug. 23. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfelelsz a feltételeknek akkor igen.
2020. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Cofidist providentet meg az ehhez hasonló uzsorasokat kerüld. Nagyon durva tud lenni mennyit fizetsz vissza. Egy ismerősöm felvett a prividentnel 120korul aztán 350 et fizetett vissza. Brutál.
2020. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Úgy, hogy minden hónapban fizette?
2020. aug. 24. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer kért haladékot mert nem tudta és akkor jól megvágták plusz mindenféle egyéb költséggel. De tök mindegy mert akkor 250 lett volna kb. Hát bárhogy nézem az se jobb..



Mire kell neked a kölcsön és mennyit akarsz?

2020. aug. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

100 alatt.

Befizetni valamit

2020. aug. 25. 08:48
 8/11 anonim ***** válasza:

De mit? Nem akarok turkálni a pénztárcádban meg az életedben de ha esetleg olyan dolgokra kell ami nem nélkülözhetetlen és tényleg be kell fizetni (kezelés, vizsga, vagy hasonlók) akkor jó.


100 alatt még talán nem gáz de érdeklődd meg mindenképp, hogy mi a vége annak amit vissza kell fizetned.


De ha nem olyan fontos akkor nem tudom jobb lenne másképp megoldani, kölcsön szülőktől? Barattol? Tesotol? Még ez is jobb lenne mint az ilyen uzsorások. De nyilván ezt te tudod megítélni hogy miről van szó. Én csak azt írom amit én tennék. :)


Csak mert hallottam már olyat hogy fesztivaljegyre meg hasonló kevésbé lényeges dolgokra vettek fel emberek ilyeneket pl tv. És szerintem ez nem oké.

2020. aug. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hirdetések


Keresési eredmények

Internetes találatok


Gyakran Ismételt Kérdések - Cofidis

www.cofidis.hu › gyik

Érdeklődöm Megújuló Hitel Fapados Kölcsön Adósságrendező Hitel Áruhitel Folyamatban van a ... Mit jelent a jövedelemarányos törlesztőrészlet mutató (JTM)?.

2020. aug. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én is 19 vagyok,nekem is adtak
2020. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!