Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok bármilyen hitelt?...

Kaphatok bármilyen hitelt? Egyéni vállalkozói bevételemet a lakossági számlámon kezeltem, amiről kiderült, nem lett volna szabad.

Figyelt kérdés

Volt könyvelőm, azóta lecseréltem már. Szükségem volna szabadfelhasználású hitelre. Vagy vállalkozói vagy személyi kölcsön, esetleg babaváró hitel jöhet szóba.


Az érdekelne, hogy mivel a lakossági számlára érkezett a vállalkozói bevételem kaphatok-e így bármilyen hitelt is vagy csuklóból elutasítanak majd?


Köszönöm a témával kapcsolatos segítő válaszokat! :)



2020. aug. 26. 15:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Alanyi adómentes KATA-s vagyok egyébként és a hitel cél pedig készlet felhalmozás volna (forgóeszköz).
2020. aug. 26. 15:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Alanyi adómentes vállalkozás nem kötelezett céges bankszámla nyitására, használhatja a lakossági bankszámláját. Emiatt elvileg nem utasíthatnak el hitelfelvétel miatt, hisz igazolt bevételeid voltak. Más miatt nem kaphattad meg a hitelt szerintem. Én is lakosságira gyűjtöm a vállalkozási bevételt és csont nélkül megkaptam eddig mindent.
2020. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy megírtad! Akkor próbálkozom tovább. :)
2020. aug. 26. 15:33
 4/5 anonim válasza:
Ma már nem feltétlen érdekli a bankot a bankszámlád. KATA-s vállalkozóként a tavalyi évről fognak kérni egy NAV-os jövedelem igazolást, az lesz a döntő. Nekünk babaváróhoz semmi mást nem is kértek, 2 nap alatt a számlán volt a 10 misi.
2020. aug. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Fura, hogy nektek ez a tapasztalatotok, mert engem 2 bank is (OTP, Sberbank) elhajtott a számla miatt még azelőtt, hogy bármi más lényegit mondhattam volna. Mindenesetre biztató, hogy akkor van értelme tovább próbálkoznom. :)
2020. aug. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!