Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ezt írja ki a diákhitel...

Ha ezt írja ki a diákhitel plusz igénylésnél akkor az alábbiakat kell tennem (többi lent)?

Figyelt kérdés

Az Ön által megadott adatokkal már létezik Diákhitel Plusz szerződés/Nyelvtanulási Diákhitel szerződés, vagy olyan online kitöltött hiteligénylés, amely nem került érvényesítésre. Újabb szerződés már nem köthető. Ha aktív szerződése nincs, vagy korábban kitöltött igénylését szeretné töröltetni, kérjük, hívja munkanapokon 8:00 és 16:00 óra között a belföldről és külföldről egyaránt hívható +36 1 999 99 44-es ügyfélszolgálati telefonszámot!


Ezt írta ki a rendszer. Júniusban leadtam papíron kérvényt, de sajnos elutasították, mert megszűnt a hallgatói jogviszonyom. Most hogy rendben beiratkoztam a PhD képzésre, elég kinyomtatnom megint a júniusi papírokat, amiket akkor küldtek nekem? (Nyilván utána meg a leadóhelyre viszem és ott csak helyben lehet aláírni náluk.)


A diákhitel direkt fiókomban a képzési típust módosítottam MA-ról PhD-ra, a plusz igénylésési szerződésben nincsenek benne ilyen adatok, csak hogy FELSŐOKTATÁSI KÉPZÉSBEN AKTÍV.



2020. aug. 27. 16:37
 1/1 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy de benne van, úgyhogy csak telefonon lehet töröltetni. Nem értem, miért nem lehet online törölni egy kérvényt a 21. században...
2020. aug. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!