Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP-nél mibe fektetnétek a...

OTP-nél mibe fektetnétek a pénzeteket?

Figyelt kérdés
Most fog lejárni az egy éves MÁP-om, úgyhogy elgondolkodtam a lehetőségeken. Túl hosszú időre nem szeretném lekötni, bármikor történhet valami. Illetve alacsony kockázatúakat nézek csak. Tavaly az ingatlan papírt javasolták, az nem tudom most hogyan áll, illetve elgondolkodtam a MÁP+on is, amennyiben valóban ki lehet venni félévkor, utána évente a pénzem. Illetve gondoltam vásárolni gépjármű nyereménybetétet kisebb összegben. Van ezen kívül valami jó lehetőség még? Ti melyiket ajánljátok? Legszívesebben máp pluszt vásárolnék, de valamiért kicsit félek tőle. Vagy nem kellene szerintetek?
2020. szept. 7. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha félsz a MÁP+tól, akkor jobb, ha minden pénzed, otthon van kp-ban.

MÁP+nál csak kockázatosabb dolgok vannak...


Jelenlegi körülmények között a MÁP+nál értelmesebbet én nem ismerek, ami ad valamennyi kamatot és még likvid is.

2020. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg a MÁP+ az ami a legkisebb kockázat mellett e legnagyobb hozamot ígéri.
2020. szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MÁP+ egyetlen kockázata az államcsőd.
2020. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!