Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp-nél mennyit vonnak le, ha...

Otp-nél mennyit vonnak le, ha Eurós utalást kapok a magyar kártyára?

Figyelt kérdés
Mármint átváltó összeget fognak levonni vagy mire számítsak? Az összeg gondolom magyarul fog feltüntetődni a kártyámon , de gondolom van valami átváltási össze amit a bank le fog vonni, tudtok erről valamit?

2020. szept. 7. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vonnak le, mindossze az atvaltason buksz.
2020. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. sajnos igen ezen agyaltam én is, de a kártya magyar a cég meg Eu-t utal...
2020. szept. 7. 16:32
 3/6 xswerdy ***** válasza:
EUn belül tilos plusz összeget vonni a nemzetközi utalás miatt. Tehát ha a belföldi jóváírásnak nincs költsége, akkor ennek se lehet. A konverzió persze nincs ingyen.
2020. szept. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2020. szept. 10. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen hirdetményi sor, ezen felbuzdulva be is vonultam egy idegen bankhoz nagy reményekkel, amikor több pénzt kellett kivennem, de ott úgy néztek rám, mint a földönkívülire, szóval elméletileg létezik, gyakorlatilag nem.

Ha ATM-mel trükközöl is, a kártyalimited max. napi 300 ezer, tehát 4 alkalom, mire kiveszed, ergo 4x kell a díjat megfizetned.

Én végül úgy oldottam meg a kérdést, hogy kollégámnak átutaltam a pénzt, ő Jump számlás volt, és kivette nekem fix díjért. (Lakásra vettem ki több milliót, és így több tízezret spóroltam.)

2020. szept. 18. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tippet! :)
2020. szept. 29. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!