Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Izraelben, Magyar maestro...

Izraelben, Magyar maestro forintos kártyáról lehet ATM-ből sékelt levenni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 31. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyaltalan elfogadja a Maestro-t, ugyis csak sekel van benne, forint ritkan...
2018. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elírtam. MasterCard.
2018. jan. 31. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az atm-en szerepel a mastercard logoja akkor igen
2018. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Persze, biztos, ami biztos, dombornyomott. Legalább is személyes tapasztalatom csak olyanról.
2018. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szoval attol meg, hogy Forint van rajta, uztomatikusan atvaltja Sekelre?
2018. febr. 1. 09:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen
2018. febr. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Nem, helyben nyomtat neked forintot Tel Aviv kozepen az ATM. Nyilvan.


Istenem mennyi elkepesztoen fogalmatlan ember van, penzugyi analfabetak... aztan meg csodalkoznak amikor atverik, meg utcan valtanak penzt okosba'...

2018. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amennyire tudom, egyedül Irán és Észak-Korea az, ahol nem tudsz a magyar számládról helyi pénzben felvenni. Én vettem már fel eurót, zlotyt, török lírát, egyiptomi fontot, bosnyák konvertibilis márkát, meg lennék lepve, ha pont sékelt nem lehetne.
2018. febr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tamas85hmvhely ***** válasza:
100%

Röviden! Ha az ATM elfogadja az adott kártyatípust, akkor abból a valutából tudsz felvenni amivel a gép töltve van.

Pl. Németországban EUR, USA-ban USD stb... Vannak olyan autómaták is amik több valutanemmel vannak töltve. Mint pl. itthon találhatsz olyan EURONET, Budapest Bank, OTP ATM-et, amiből tudsz kivenni forintot vagy EURO-t is.

Szóval minden gond nélkül tudsz felvenni Sékelt és majd a bankod átkonvertálja jó magyar forintra és úgy terheli be a számládra. (Deviza közép árfolyam általában.)

2018. febr. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!