Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik banknál lehet jelenleg...

Melyik banknál lehet jelenleg is CHF-ben felvenni hitelt pest megyei új ingatlanra, hogyha elég erős a havi netto átutalt jövedelem évek óta?

Figyelt kérdés
Valaki vett fel mostanság kölcsönt? Nagyon nagy a rés, mert 15 milliót CHF:ben kb 100e ft a törlesztés Euróban:120, Ft:150....
2008. nov. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a svájci frank alapú hiteleket egységesen befagyasztották a bankok. Szerintem jobban jársz, ha vársz egy pár hónapot a hitelfelvétellel.
2008. nov. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az AXA-t. Ha jól tudom ők még adnak CHF alapú hitelt.
2008. nov. 28. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem gondolkozz Ft-ban. Új lakásra jár a kiegészítő kamattámogatásos hitel ami jóval kedvezőbb és egyenlőre kiszámíthatóbb, valamint államilag támogatott.

Ha euróban keresel akkor pedig az euróst javaslom és euróban való törlesztést.

2008. nov. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szívesen megnézem, mik a lehetőségeid hitel ügyben, ami nagymértékben függ nem csak a jövedelmi viszonyaidtól, hanem még ezer apró dologtól és tudok neked CHF alapú hitelajánlatot is mutatni nem csak az AXA-nál, de természetesen a támogatott forint hitelekről is tájékoztatlak. Hitelt is intézek, ráadásul ingyen!
2008. dec. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!