Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Évi 50-60% hozamot szeretnék...

Évi 50-60% hozamot szeretnék elérni közepes-erős kockázatú befektetéssel. Milyen portfólióban érdemes gondolkodnom?

Figyelt kérdés

Eddig ingatlanba, kötvényekbe, és befektetési alapokba fektettem, de nem vagyok megelégedve a hozamokkal, ezért részben (tőkém 20-30%-a erejéig) szeretnék egy magasabb hozamú befektetési módot keresni. A befektetési alapok hoztak ugyan 40%-ot, de gyakorlatilag az OTP árfolyamát követték, tehát mialatt a részvények négyszereződtek, az alapkezelő leoszt nekem 10%-ot. Ez nem kunszt, miközben az esésben az én jegyeim is töredékükre zuhantak.


Érdekelnek a részvények, és szeretnék long pozíciókkal kereskedni. Tehát ez is egy lehetőség. Tapasztalataitok szerint elég likvid és magas forgalmú az OTP ahhoz, hogy jelentősebb esésben se ragadjak be több milliós pakkal?


2010. jan. 20. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Felejtsd el az évi 50-60%-os hozamot. Egyszer-kétszer bejöhet, de nincs élő ember a Földön, akinek sikerült volna 10x egyhuzamba - legalábbis úgy, hogy csak befektetett vagy tőzsdézett. De ha kitalálsz valami jó céget, akkor többszáz százalékos hozamod is lehet éveken át, pl. Microsoft, Google és megannyi vállalat alapítói...
2010. jan. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
50-60 százalékos hozam... fenének kell.... rulett, kártya, gyümigép...
2010. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeva!


elégé sok tág fogalmat adtál meg pl: tőkéd 20-30%..stb

a számok pontos ismeretében talán tudnék neked segíteni!

2010. márc. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!