Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a véleményetek a Revolutról ?

Mi a véleményetek a Revolutról ?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam , hogy nyitok egy Euró alapú számlát mivel a jövőben lesz sokk euró alapú tranzakcióm. Először arra gondoltam , hogy a számla vezető bankomnál az Unicreditnél nyitok egy euró alapú számlát de van egy haverom aki azt mondta, hogy a Revolultal jobban járok , mert ha pl külföldön van az ember azt mondta, hogy sok üzletben a magyar kártyával nem lehet fizetni míg a revolultal lehet. Meg a másik, hogy azt mondjuák, hohy jó áron váltja a valutát mivel nekem ez is szempont ,mert forgatni fogom a pénz hol forintra hol euróra és elvileg jól váltja be. Nektek erről mi a véleményetek ? Meg ha jól értem amit itt írnak : [link]


A standard számlánál nincsen számlavezetési díj meg kártya használati díj csak ha kp-t veszek le ?


2020. szept. 19. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs semmi díja, egyedül a kártya postadíját kell megfizesd. Nincs számlavezetési és éves kártyadíj, kártyás vásárlás és utalás is ingyenes, havi 75000Ft pénzfelvét is ingyenes (utána 2%), illetve bankközi árfolyamon havi 1.850.000-ig ingyenes a váltás (bár ezt most fogják lejjebb vinni, pontosan nem tudom meddig, de többszázezer lesz még így is).
2020. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Külföldön is lehet fizetni a Magyarországon kibocsátott bankkártyával természetesen.


Miért ne lehetne?


Raiffeisen devizaszámla elég olcsó, keress rá!

2020. szept. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Néhány napja volt egy hasonló kérdés és valaki linkelt egy jó cikket hogy mi is a baj a revoluttal. Keresd meg.

A lényeg, hogy ha bajod van akkor nem tudsz élő ügyfélszolgálatossal beszélni. Ha a mesterséges intelligencia valamilyen kocázatot lát a számlahasználatodban akkor simán zárolják a pénzed aztán beszélgethetesz chat botokkat.

2020. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!