Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Fundamentás nő félrevezetett?

Fundamentás nő félrevezetett?

Figyelt kérdés

Én biztos vagyok benne, de adok 1% esélyt a szavának... Áthidaló kölcsönt szeretnénk felvenni rajtuk keresztül, valamint igénybe vennénk a falusi csokot. Ez utóbbi ugye vissza nem térítendő 5M vásárlásra+5M korszerűsítésre. A fundás hölgyemény szerint mivel én még jelenleg aktív khr-es vagyok, ezért engem a hitelből cakk-pakk ki kell hagyni, és párom tudja intézni a hitelt és a csokot is, tehát én sehol semilyen papíron nem szerepelnék (netto 220ezres fizuról és alaphangon 25M-s házakról beszélünk). Ez az egyik, ami szerintem sántít, mert úgy tudom, hogy a 3 gyerekünk miatt adóstársként mindenképp szerepelnem kell, vagy hivatalosan legalább papíron le kell mondanom róluk (nyilván nem fogok).

A másik, amivel nem értek egyet, hogy szerinte a falusi 5+5-ből csak a korszerűsítésre adhatót tudnánk igényelni. De miért is...? Ugyanolyan vissza nem térítendő mindkettő. Esetleg ha valaki benne van a témában, legyen szíves szóljon hozzá, mert szerintem ez a nő nem igazán értett hozzá. Meghazudtolni meg nyilván nem fogom szemtől szemben, ameddig nem kérdezek utána. Bankba is el fogik menni, csak az még odébb van.

Válaszokat köszönöm.


2020. szept. 27. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Házasok vagytok? Mert ha igen akkor olyan nincs, hogy kizárni...automatikusan belemész tehát van valami adósságod ami végrehajtónál van ezért vagy aktív? ( Egyébként 3 státusz van szerintem ő a passzívra gondolhatott.


Falusi csok vétel+ korszerűsítés ami kötező is egyébként


Kamu a nő...

2020. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kié a fundmenta? Tiéd vagy a párodé? ( Első)
2020. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Páromé a funda. Nem vagyunk házasok, a nőnek pedig vagy háromszor kihangsúlyoztuk, hogy december környékén fogom kifizetni a tartozásom, tehát per pillanat aktív vagyok.

Azt hiszem nem tervezünk vele hosszútávon...

2020. szept. 30. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha csak van egy havi törlesztőd ami fizetsz az nem baj ( tehát ha mulasztott tartozás végrehajtás az a negatív khr)


De annyiból lényegtelen akkor így, hogy mivel nem vagytok házasok akkor valóban csak a párodé a hitel, ha elbírja a jövedelme akkor jó ha nem akkor ha nem vagy Bár listás akkor mehetsz be adóstársnak.


Amit vesztek ingatlant falusi csok-ból az meg ugye nem hitel hanem támogatás BÁR listához annak meg semmi köze.


Ne tervezzetek vele semmit.


( Első voltam és bankban dolgozom)

2020. szept. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!