Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Biztosítási csalás? Félrevezet...

Biztosítási csalás? Félrevezetés? Ki orvosolhatja a problémát?

Figyelt kérdés
Testőr biztosítást kötöttem a jelzálog felvételénél (kötelező volt, csak így kaptam meg a hitelt), s most tudtam meg, hogy csak 65 éves koromig van ez a fajta életbiztosítás. Becsaptak. Mit tehetek,7 éve havi 4-5 forint között fizettem. Mindig emelkedett. Kihez fordulhatok orvoslatért?

2013. márc. 18. 09:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem, most az a gond, hogy fizetned kell és mindig emelkedik, vagy az, hogy 65 éves korod után már nincs?
2013. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor tudsz pereskedni, ha ez nincs benne a szerződésben.
2013. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 65 éves korig tartó szolgáltatás általános dolog, máshol is így van. Olvassa el a szerződési feltételeket, biztos vagyok benne, hogy benne van. 7 éve fizeti, tehát 7 éve szolgáltatást is nyújtana, ha valami baj történik. A díja is emelkedik, ahogy minden drágul, illetve az öregedéssel nő a kockázat. Ezekbe nem lehet belekötni! Az azonban érdekes, hogy kötelező volt a saját terméküket megkötni. Szerintem erre nem kötelezhetik, választhatott volna bármit a piacról! PSZÁF-hoz lehet fordulni, de szerintem az Ön esetében nem fognak tudni mit tenni.
2013. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!