Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok internetes...

Miért nem tudok internetes vásárlást végezni az OTP Mastercardommal?

Figyelt kérdés

Jött egy üzenet tegnapelőtt, hogy beállítottak egy új internetes szolgáltatást és, hogy ez mennyire szuper biztonságos. Nem foglalkoztam vele akkor, most viszont próbálnék kifizetni online valamit és teljesen nem fogad el semmit a rendszer.


A lényeg, hogy mostantól minden vásárláskor felugrik egy kis ablak, ahova be kell pötyögni egy SMS-ben kapott kódot, illetve egy másik mezőbe pedig a 3 jegyű telekódot, a kártyám hátuljáról. Azt gondolná az ember, hogy magától értetődő, de valami csak nem csinálok jól, mert folyamatosan azt kapom, hogy "a megadott kód érvénytelen"


Az anyád picsája érvénytelen...

Valakinek valami ötlet? Lehet gubanc akadt az új rendszerben az átállás során?



2020. nov. 4. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A én megoldásom ez volt:


Felhivtam az ügyfélszolgálatot: 06 1 3 666666


Kettes menüpont utána négyes menüpont.

Kéri a tizjegyű azonositót, ez a kártyád számának utolsó 10 számjegye, és a háromjegyű telekódot, ez a bankszámlád számának utolsó 3 számjegye.

Utána kérni fog egy új háromjegyű telekódot. Ezt megadod kétszer és kész vagy.

2020. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Helló! Én beállítottam az Otp direkten, de így sem működik. Fizetés ennek ellenére nem siķerült ,akkor előbb az új telekódot kell megadni és utána az sms-ben kapott biztonsági azonosítót?
2020. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es vagyok ismét. Én sem tudtam beállitani az Otp direkten. Azért hivtam fel végső elkeseredésemben az ügyfélszolgálatot. Ott tudtam csak elintézni. Nekem először kéri az SMS azonositót, utána a telekódot.
2020. nov. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!