Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » K&H bank moratórium számlával...

K&H bank moratórium számlával más is járt így?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megszüntettem a moratóriumot, azóta fizetem rendszeresen a törlesztést, plusz az elmaradt törlesztéseket is utalom. A tartozás egyenlegem folyamatosan nő ennek ellenére, és havi 4-5 ezer Ft kamattal is terhelik pluszban (ami a 16ezres törlesztőhöz képest elég irreális). Voltam bent bankban, betelefonáltam többször. Nem tudnak segíteni, nem értik mi történt stb. Azt mondta most az ügyintéző, hogy nullázzam ki a moratórium számlát. Amit ugye nem valós összegekkel megterheltek. Most felvesznek egy panaszt, kíváncsian várom, hogy mi történik ezután.
2020. dec. 14. 14:21
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az a helyzet, hogy ennél többet itt mi sem fogunk tudni mondani. Véleményem szerint technikai hiba miatt a kamat elszámolással nem stimmel valami,a plusz tartozásra megy rá büntetőkamat. Amígy az ügy le nem zárul, én biztosan nem nulláznám ki, itt nem egy moratórium volt, hanem egy jogszabályi átverés.
2020. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazából az érdekel, hogy más is járt-e így és mi lett a vége az ügynek.

Nem fogom kifizetni, kérdeztem is az ügyintézőt, hogy ezt hogyan is gondolja? Azért szerintem jó pár embert lehúznak így...aki nem követi a pénzügyeit.

2020. dec. 14. 15:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem most még korai a kérdésed, mert sokan kihúzzák a moratóriumot ameddig csak lehet. Később lehet tömegesen fognak így járni. Telefonálj és kérdezd meg, hogy lehet-e jegyzőkönyvet kérni a beszélgetésetekről (hangfelvétel mindenképpen készül). Mondd el a problémádat, ott nem fogják azt mondani, hogy nem tudják mi történt, csak fizesd ki... Nem is értem azt az ügyintézőt, aki ilyet kiejt a száján. Vagy érdemes egy nagyobb fiókba bemenni, ahol esetleg gyakoribb probléma lehet ez.
2020. dec. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Épp ezeket írtam le, ez történt meg telefonon.
2020. dec. 15. 21:54
 5/9 anonim ***** válasza:

En sem szeretnék így járni.

Nem tehetek róla...

Engem büntetnek, mert nem tudok gyereket szülni. 😥

2020. dec. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Direkt nem vesznek fel végzettséggel, azt mondják, hogy az én hibám.
2020. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kiverik a fogad a pénzért 😢
2020. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Családossal már akkor nem szúrnak ki csak, aki normálisan jelentkezik azt vezetik félre?!
2020. dec. 28. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Update!

4x jeleztem nekik, hogy nem élek a moratóriummal. Fizettem rendesen a törlesztőt, amit nem könyveltek el sehova, de a moratórium egyenlegét folyamatosan növelték. Nagy nehezen elértem, hogy könyveljenek át mindent a helyére, a moratórium tartozást kifizettem teljesen, közben fizetem a havi törlesztőket is. Mai napon gyanútlanul beléptem és azt látom, hogy megint van rajta összeg. Nem vagyok abban biztos, hogy az össze-vissza könyvelgetésükkel eddig se húztak el, de őszintén nem is érdekel már csak szabaduljak meg tőlük. Most ismét benyújtottam a panaszt, kíváncsi vagyok mit válaszolnak. És egyébként arra lennék kíváncsi, hogy ha nem nézek rá a kinullázott egyenlegre pl egy évig (mert miért is nézegetném, ha úgy is nulla), akkor akár több tízezer forintot is felhalmoznak oda csak úgy?

2021. ápr. 14. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!