Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldről érkező pénzt...

Külföldről érkező pénzt létezik hogy elutalta egy idegennek?

Figyelt kérdés
Onnan kellene hogy pénzt kapjak, nem sokat, eladtam valamit. Iban szám lett megadva arra utal. Létezik hogy egy idegen kapta meg? Mondjuk elírta a nevet vagy valami?

2021. jan. 11. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Inkább az lehet, hogy át akar verni. Például ha magyar apróhirdetési oldalon jelentkezett nálad valami külföldi ember egy műszaki cikkre, akkor csak be akarnak húzni egy közismert módszerrel.

2021. jan. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a számlaszámod írta el, akkor lehet, de tud küldeni bizonylatot az utalásról, ha tényleg elutalta és akkor látni fogod... Ha rossz helyre ment, akkor érdemes jelezni azonnal a banknak és még jó eséllyel menteni tudják.

Ha nem küld bizonylatot, akkor gyanús, hogy átvert.

2021. jan. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mikor történt az utalás?

Lehet, hogy egyszerűen csak még nem érkezett meg.

2021. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Családom válasza:

Igen lehet ilyen. Nálami is volt. Ilyenkor a feladónak vissza kell vonnia azt a bizonyos összeget amit küldött volna neked és újra el kell küldenie.

De lehet csak késik mert elakadt vagy mint ahogy mondták elöttem is csak át akarnak verni!

Több oldala is van ennek sajnos! De én minden féle képpen utana járnék! Én is ezt tettem ilyenkor és 2 hétre rá már át vehettem a pénzem.

Sok sikert!😉

2021. febr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!