Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan futárszolgálat...

Létezik olyan futárszolgálat ami külföldről hozza be a terméket, de úgy hogy nincsenek szerződve azzal a hellyel ahol vásároltam?

Figyelt kérdés
Például veszek egy pólót Németországban de ők nem szállítanak Magyarországra, és én megbíznék egy futárszolgálatot, hogy hozzák be nekem a terméket "x" összegért. A kérdésem annyi lenne, hogy létezik ilyen külföldről szállítmányozó futárszolgálat vagy sem? A válaszokat előre is megköszönöm!

2019. febr. 11. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Most képzeld el, ennek olyan horibilis költségei lennének, hogy nem érné meg a díja, egy pólóra vonatkoztatva.

2019. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jó persze nem egy pólót akarnék hanem vállalati szinten akár több száz vagy ezer pólót plusz mindenféle terméket nagy kiszerelésben.
2019. febr. 11. 22:25
 3/5 A kérdező kommentje:
De egyáltalán van lehetőség ilyenre ?
2019. febr. 11. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Van. Visszfuvarra kérdezz rá szállítmányozó cégeknél.

De futárszolgálat is vállal ilyet.

2019. febr. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebookon keres olyan csopikat, ahol adott országban laknak honfitársaink. Ott vannak szállítok. És nagyrésze kint él. Ezért tudsz hozzá küldeni cuccokat, és így haza tudja neked hozni.
2019. febr. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!