Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudok fizetni OTP-s...

Miért nem tudok fizetni OTP-s kartyammal neten?

Figyelt kérdés

Ezer éve Rendelhetek neten, kartyaszamot és hozza tartozó adatokat mar fejből tudom, sose volt gin így a fizetéssel egyszerű és gyors. Most egy pár honapja nem enged neten fizetni, sikertelen tranzakció. Fedezet van, nem írtam el semmit, kartyam érvényes tehát nem ez a gond. Más, ugyanolyan kártyával simán ki tudtam fizetni. Többször the lettem szolgáltató fele de nem velük volt a baj, másnál se tudtam használni? Mi lehet a gond??

Mert így nem lesz ma se vacsi :(( :D



2021. jan. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Telekódod van?
2021. jan. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most már kell hozzá az 1. válaszoló által említett telekód is. A saját adataidból generálják, meg kell változtatni, csak úgy lesz aktív, de nem biztos, hogy az első aktiválás sikeres lesz (a családban is és az ismeretségi körben is volt erről rossz tapasztalat, végül az ügyfélszolgálatos mondta, hogy van, amikor az aktiváció nem sikerül.)
2021. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2021. jan. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám. Már beállítottam mindent, ami létezik, Smartbankon keresztül jóvá is hagyom a tranzakciót, de az összes webshop, ahol tegnap fizetni akartam hibát dob (pl. Bershka, Zara, stb.)...
2021. jan. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!