Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A férjem passzív bar listás. ...

A férjem passzív bar listás. Én ingatlan fedezetu hitelt akarok felvenni. Lehetséges?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezer dologtól függ.
2021. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Nem valószínű

Adóstárs mindenképpen

2021. jan. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt...hacsak, nincs KOMOLY fedezete, pl.: KOMOLY műtárgy, ingatlan,...
2021. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ingatlan lenne a fedezet. Enyém 100%-ban, házasság előtti vagyon, semmi köze hozzá. A hitel 30 millió lenne a ház ér 72 milliót. Ráadásul én akarom felvenni, 100%-ban, semmi köze nem lenne hozzá. 🤷


Bár, nem értem. Úgy lett bar listás, hogy külföldön volt és nem szüntett meg egy bankszámlát. A számlavezetési díjakat nem fizette és abból jött össze 30ezer. Amikor kiderült (hazajött) rögtön rendezte.

2021. jan. 17. 17:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
30E Ft tartozással senki nem kerül fel a KHR-re, tehát valami nem stimmel. Első körben nézzétek meg pontosan, milyen bejegyzés van a férjedről a KHR-ben, mert ekkora hitelnél nagyon nem mindegy, melyik bank adja. Olyat tudok elképzelni, hogy azonnali követelésként bekerült, de ettől még nem lett "bárlistás".
2021. jan. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!