Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha lakás hitelt szeretnék...

Ha lakás hitelt szeretnék felvenni és kell hozzá ingatlan fedezet akkor azt a házat amelyiket a hitelből venném az jó fedezetnek?

Figyelt kérdés
Ingatlanfedezet,hitel
2015. nov. 16. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Igen, igy mukodik az ingatlanhitel, de szukseged lesz onreszre mindenkeppen.
2015. nov. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem miért kell önerő ha lenne akkor nem vennék fel hitelt
2015. nov. 16. 13:54
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Jézus... Te inkább semmilyen hitelt ne vegyél fel. Nagyon nem vagy képben. Legalább egy tanácsadóhoz menj el.
2015. nov. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Hú, de sötèt vagy! Te inkàbb ne akarj hitelt, mert úgy jàrsz mint a sok fogalmatlan, felelőtlen devizahiteles.
2015. nov. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kell jézusozni egy kérdés vokt meg egy vélemény!
2015. nov. 16. 14:13
 6/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok sötét? Azt sem tudod h ku vagyok e egyszerű kérdésr . Nem így kellene reagálni. Nézz magadba ki a sötét
2015. nov. 16. 14:14
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Kerdezo, tenyleg felejtsd el a hitelt, nem neked valo, csak megegeted magad vele ha ilyen alapdolgokkal nem vagy tisztaban.
2015. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is értem minek kérdezgetek ilyen bfsz emberektől...
2015. nov. 16. 14:16
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

Igen, az az ingatlan lesz a fedezet, amit megveszel.

Önrész nélkül nem adnak hitelt. Azért, mert a megvásárolni akart ingatlant nem az általad kifizetett vételárra értékeli a bank, hanem kevesebbre, és abból is levon bizonyos százalékot kockázati tényezőként. Úgy számolnak, hogy ha nem fizeted a hitelt, akkor az ingatlan elárverezve visszakapják a pénzüket - az elárverezett ingatlan pedig kevesebbért fog elkelni, mint amennyit te most kifizetsz érte.

2015. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Pedig sajnos igazuk van, az ilyenekre sózzák rá az épphogy legális hitelkonstrukciókat, meg a devizahiteleket.
2015. nov. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!