Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet PayPal fiókhoz...

Hogyan lehet PayPal fiókhoz Revolut bankszámlát hozzáadni (kifizetés kéréséhez)?

Figyelt kérdés
Kérem, aki már csinált ilyet elmagyarázná lépésről lépésre? A PayPal ügyfélszolgálata egy rakás szar, a Revolut meg elhajtott, hogy mindenképp lehetséges, de erre csak a PayPal tud válaszolni.

2021. jan. 28. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Simán hozzáadod a revolut kártya adatait a paypalhoz, pont úgy ahogy tennéd azt egy bármilyen másik kártyával is. Semmi speciális teendő nincsen.


Ha nincs fizikai revolut kártyád tudsz az appban létrehozni virtuális kártyát, az is tökéletesen működik.

2021. jan. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem kártyát akarok hozzáadni, hanem bankszámlát. Kártyára nem tudok átutalni.
2021. jan. 28. 11:10
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

?

Úgy látom nem igazán érted hogyan működik a bankrendszer....


A kártyád a "kulcs" a bankszámlához, a fizikai manifesztációja. Ha feltöltöd a revolut számládat (utalással, vagy kártyás fizetéssel, ahogy neked jobb) utána a kártyával már el tudod költeni a számlán lévő pénzt.

Tehát:


1) Feltöltöd pénzzel a revolut számládat (bármilyen módszerrel)

2) A revolut kártyát hozzárendeled a Paypal fiókhoz

3) Amikor paypallal fizetsz a revolut számláról automatikusan le fogja vonni az összeget

2021. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De, pontosan értem, ezért is tettem fel konkrétan a kérdést, amiből úgy látszik te nem érted, mit akarok :D

A PayPal-en van pénzem, de én Revolut kártyával akarok fizetni, ezért a PayPal-ről a Revolutra át kell tenni a pénzt, ami máshogy nem megy, csak ha hozzárendelem a bankszámlát a PayPal fiókhoz.

2021. jan. 28. 11:50
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha tudsz más megoldást, nekem az is jó, a lényeg, hogy ez történjen, amit leírtam.
2021. jan. 28. 11:52
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Oké, tehát akkor te nem a paypal fiókhoz akarod hozzáadni a revolut számládat hanem kifizetést szeret kezdeményezni a revolut számáldra.


Ehhez csak ezt a leírást kell követned:

[link]


egyszerű min ta faék.


Bankszámlát csak szingapurit vagy amerikait tudsz a PP-hoz hozzárendelni, minden más esetben szintén a kártyádat kell a PP-hoz hozzárendelni és simán kérni egy kifizetést....


Apró megjegyzés: Csak akkor fog működni a dolog ha a személyes adatok, mint név, CÍM tökéletesen egyezik a paypal és a revolut rendszerében, amúgy el fogják utasítani a kifizetést.

2021. jan. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

És akkor el is mondanád ennek a lépeseit?

Mert úgy látszik, én olyan PayPal-t használok, ahol erre nincs lehetőség.. :D


Ahhoz, hogy kifizetést tudjak kezdeményezi (tudtommal) bankszámlát kell hozzáadnom, mert csak pénzátutalási lehetőségem van, ami máshogy nem megy, és a gombra kattintva kéri is a PayPal, hogy válasszak egy bankszámlát, amire utalni akarok.

A fenti leírás csak azt magyarázza el, hogy céges fiók esetén (nekem nem olyan van) hogyan kell kártyát hozzáadni.


(Az adatok tökéletesen egyeznek mindkét fiókban)

2021. jan. 28. 14:05
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan így kell csinálni, lépésről lépésre:

[link]


És igen, működik, ponty így. Ha neked nem akkor valamit rosszul csinálsz...

Csak neked csak most beléptem a magyar felületre, és megnéztem a menü elnevezését:


Pénztárca --> Pénzátutalás --> átutalás a bankszámlájára (kártyával is működik ha össze van kapcsolva az accounttal)

2021. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Instant transfer kártyára magyar Paypal esetében nem lehetséges. Csak magyar vagy amerikai (saját néven lévő) számlára történő utalás.

Mivel a Revolut nem ad saját névre szóló magyar bankszámlát így az átutalás oda nem lehetséges.

A Paypal egyenleget ki kell utalni magyar számlára és onnan a Revolut kártya feltölthető.

2021. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

#8: tudom hol kell átutalást kezdeményezni, de továbbra is állítom, hogy nincs ilyen lehetőség. Évek óta hozzá van adva egy otp és egy revolut kártya, mindkettő az enyém, hitelesítve van, egyiket sem ajánlja fel, ezért kérdeztem, hogy bankszámlát hogyan lehet hozzáadni.

#9: nem szerettem volna ennyifelé utalgatni, nehogy a magyar bank esetleg gyanús pénzmozgásnak érzékelje, hogy lekérek rá valamennyit, és azt továbbítom is Revolutra, mert akkor ennyi erővel az otp-n is maradhatna :D Ezért lett volna lényeges, hogy közvetlen a Revolutra menjen.

2021. jan. 29. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!