Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik a legjobb bank szerinted?

Melyik a legjobb bank szerinted?

Figyelt kérdés
(Azért csak ezeket adtam meg, mert a többivel már volt nekem, vagy ismerősnek rossz tapasztalata)

2021. febr. 4. 21:32
A kérdező szavazást indított:
Raiffeisen
OTP
Erste
CIB
UniCredit
35 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Én csak a Fintech cégekre esküszöm. Revolut, Skrill, stb..
2021. febr. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Jah, ezek a hagyományos bankok totálhalottak. Vagyonokat legombolnak a semmiért.
2021. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

Ez csak 5 bank . Így nincs sok értelme a kérdésnek.


Az első két válasz pedig korlátolt baromság.

Pedig az első be is látja hogy azok a cégek nem bankok.



A felsoroltak közül az Erste.

De hol az MKB?

A Takarékbank aminek második legtöbb ügyfele van?

A Budapest Bank?

A K&H a legnagyobb vállalkozói bank?

A Sberbank amelyik egyre fektörekvőbb?


Az apró csökevényeket direkt hagyjuk is.

2021. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Az Erstétől eljöttem, nem volt számomra megfelelő csomag, a többi meg vagyonokért - akkor.

Raiffeisennel meg vagyok elégedve, bár az új számlacsomagok itt is fizetősebbek, több feltétellel vannak, illetve az átutalások ingyenességét is kurtítják.

A mobilalkalmazásukon van mit fejleszteni, sok mindent nem tud és kifagy, nem elérhető, levonja de nem köti le... most lett Raipay, azt még nem próbáltam.

Az OTP-vel nem volt gond, hitelt vettünk fel és csokot intéztünk, bár mintha a számlacsomagoknál többet kellene fizetni. Előny, hogy rengeteg van belőle, bár így is tömegek járnak oda, Rafi kis családias.

Férjem K&H-s, azzal sincs különösebb baj, bár irtó ronda kártyái voltak és volt egy értetlen dolgozójuk, illetve neki fizetni kell az átutalásért, nem tudom, milyen lehetőségek vannak még ott.

2021. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból a legjobb?
2021. febr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

Raiffeisen premium gold 2.0-m van es imadom!

Az otphez kepest itt kb minden de minden ingyen van. De tenyleg... A heten tobbszor utaltam 200.000+ forintot tozsdere/vissza 0 forint koltseggel, otpbol ugyanez 1000 forint lett volna / utalas.

2021. febr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

KDB Bank

Bank of China


Nekem ennél a kettőnél vannak számláim, és eddig még (és nem csak hónapokról van szó) nem történt olyan ami miatt panaszkodhatnék rájuk, szóval szerintem ők jók.

2021. febr. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Nemzeti konzervatív ***** válasza:
CIB-es vagyok és meg vagyok elégedve.
2021. febr. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
OTP-nek legjobb a "lefedettsége". Amúgy a Gránitról mik a vélemények? Abba gondolkodom, ha már nem lehet Jump számlám, mert így, 28 év alatt az OTP Jump nagyon olcsó.
2021. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs legjobb. Igényeidtől és helyzetedtől függ. Pl az OTP-nek van a legtöbb fiókja, automatája, befizetős automatája. 28 éves kor alatt a legolcsóbb is, utána viszont kimondottan drága. A mobil appja is az OTP-nek a legjobb, utána a BP bank. 28 alattiként tehát a legjobb. De egy vállalkozónak jobb lehet pl a K&H. Több száz milliós vagyonnál meg a Raiffeisen Privát részlege. Vagy 30-as átlag emberként, ha nem utalgatsz, csak a fizut veszed le a Gránit vagy a Magnet is igen olcsó.
2021. febr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!