Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért utasíthatták el az...

Miért utasíthatták el az áruhitel-kérelmemet?

Figyelt kérdés

Azt írták, az ok szigorúan bizalmas, és ma már ne próbáljak meg új hitelkérelmet. Az összes olyan kérdésre nemmel válaszoltam, hogy továbbadhatják-e az adataimat, vagy megkereshetnek-e ajánlattl. Lehet ez az indok?

Vagy az, hogy A Követeléskezelőnek kell egy összeget (kb. 190 e Ft) fizetnem? (Folyamatban van,m ost küldik a csekket.) Mert a KHR-ben nem vagyok.

Egyszerűen nincs ötletem.



2021. febr. 10. 16:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"nem volt ilyen egyszerű, hogy "nem fizettem időben", de nem is tartozik ide"


Nem vagyok frusztrált, csak nem értem, hogy ha valakinek tartozása van, amit nem fizetett, követeléskezelőhöz került, akkor miért csodálkozik, ha nem kap újabb kölcsönt.

Még valami: sem a bankot, sem minket nem érdekel, miért nem fizettél, mert ettől a tények nem változnak.

És nem ítélkeztem, egyszerűen közöltem, hogy a bankok nem kötelesek megindokolni, miért nem adnak kölcsön - még akkor is, ha nem tetszik a válasz.

2021. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek jöhet ki rosszul a lépés és elúszhat egy hitellel, DE a bankokat ez egy fikarcnyit sem érdekli. Ha van egy nem fizetett hiteled, vagy volt az elmúlt egy évben akkor tiltólistán vagy és nem kapsz hitelt. Ez ilyen egyszerű.
2021. febr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11-es: azért csodálkoztam, mert ennyire buta vagyok. Tessék. Most megnyugodhatsz.


"És nem ítélkeztem, egyszerűen közöltem, hogy a bankok nem kötelesek megindokolni, miért nem adnak kölcsön - még akkor is, ha nem tetszik a válasz." Az első felével tisztában vagyok, a második meg sehogy nem jön ide. Nem az nem tetszik.


Fontos, de ritkán betartott elv a GYIK-en: figyeld, mi a kérdés!

2021. febr. 12. 17:50
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Na, már megint egy kérdező, aki kioktatja a válaszolókat, gratula!


"Miért utasíthatták el az áruhitel-kérelmemet?


Azt írták, az ok szigorúan bizalmas,...Lehet ez az indok?"


Nos, erre válaszoltam, hogy nem kötelesek megindokolni, de én léptem is, nem pazarlom Rád a drága időmet.

2021. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%
#14 nagyon vicces vagy, te vagy az aki egész nap válaszolgat puffogva a kérdésekre, majd beírja, hogy nem pazarolod a drága idődet. Biztos drága, ha egész nap itt harciaskodsz. :D
2021. febr. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szégyen, sajnos a mai világban előfordul, hogy az ember megcsúszik. Aztán bejön annyi, hogy simán kifizeti a tartozást, csak éppen rajta maradhat a bélyeg egy időre (lista).

A tartozásod számon tartó bankot (számlahitel esetén a számlavezető bankod, hiteltartozás esetén a hitelt adó bankot kell megkérned majd, hogy vegyenek le a listáról.)

2021. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!