Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Autóvásárlási támogatás...

Josefinho kérdése:

Autóvásárlási támogatás felhasználása, de hogyan?

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit.

Van egy autónk, amit hitelre, vagy jobban mondva részletre vettünk. jelenleg még van körülbelül 540.000 Ft amit ki kell fizetnünk.

Édesanyám, most kapott 300.000 Ft úgy mond támogatást, amit nem kell visszatéríteni, stb.

Nos de elvileg nem lehet beadni erre az autóra, hanem csak esetleg új autó vásárlásához lehet felhasználni.

Van valakinek valami ötlete, hogy hogy lehetne megoldani, hogy jó legyen, mert én kifogytam az ötletekből:(

Ekkora marhaságot amúgy, hogy nem lehet erre az autóra felhasználni:(

Új autót meg nem szeretnénk venni, mert akkor a törlesztések, stb még több lenne.


Remélem valakinek van valami jó ötlete!


2010. aug. 17. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
rokkantsági utalvány? használt autóra is beváltják, valamelyik nap láttam is egy ilyen hirdetést
2010. aug. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanezt intézem, éppen most.

Nagyon egyszerű: kereskedőn keresztül kell megvenni az autót. Igaz, hogy egyel több átírás, de teljesen legális a dolog.

Arra figyelj, hogy legalább 600 ezer Ft. legyen a vételár, mert így tudod a támogatás teljes összegét felhasználni.


Ha valamit nem értesz, vagy elakadsz, írjál nyugodtan privit.

2010. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!