Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meséltek nekem a Revolut...

Meséltek nekem a Revolut kártyáról? Mi a menete az igénylésnek, milyen tapasztalatok vannak vele? Van kezelési költsége?

Figyelt kérdés
Szeretnék vásárolni külföldi oldalakról de nem szeretnék a bankkártyámmal fizetni ezért utalnék át egy másik kártyára mindig annyit amennyiért vásárolnék ezért gondolkoztam el a Revoluton.

2021. febr. 25. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Letöltöd az appot, az appon keresztül feltöltöd az irataidról a fényképeket. Ezt 1-2 nap alatt feldolgozzák és már kész is a számlád.


Kártyát lehet igényelni pár ezer forintért, de ha csak a neten használnád akkor ez felesleges, mivel az appban lehet létrehozni virtuális kártyát, ami tulajdonképpen ugyan az, mint egy fizikai.


A kártyás fizetésnek - normál kereteken belül - nincs költsége. Feltölteni pedig a normál bankkártyádról is fel lehet úgy, mintha kártyás fizetés lenne.


Én is arra használom, hogy neten fizessek vele és mindig csak annyi pénzt rakok rá amennyi aktuálisan kell.


A min. feltöltés azt hiszem 4,000 ft jelenleg.

2021. febr. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sztem arra teljesen jo amire neked kene. Amugy emg a revolute tud virtualis kartyat is, az lehet meg annal is jobb mint a sima revoluteos kartya ha netes vasarlasra akarod hasznalni
2021. febr. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!