Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kézpénzt akarok utalni egy...

Kézpénzt akarok utalni egy számlára, ezt megtehetem automatánál, vagy fel kell tennem először a kártyámra és utána elutaltatni?

Figyelt kérdés
olyan számlám van aminél nem lehetséges az online utalás, szóval be kell mennem ígyis-úgyis a bankba. annyi az egész hogy van egy számlaszám amire el kellene utalni egy összeget megjegyzéssel és erről igazolás is kellene, hogy elutaltam a pénzt. Ha bemegyek a bankba ott fognak tudni segíteni? tudom hogy van ez a jegyautomatás ügyintézős dolog hogy ki kell válasszam, milyen ügyben jöttem, dehát most a fene se tudja hogy a 40-ből nekem melyik kellene, pár éve meg mikor megkérdeztem volna az egyik ügyintézőt olyan utolsó paraszt módján reagálta le a dolgot, hogy hihetetlen.
2021. márc. 7. 10:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

"Szerinted mit csinálnak a bankfiókokban? Hogy a búbánatban ne tudnának segíteni."


Mint írtam már sokadjára, és már unalmas kimásolgatni, a múltkori alkalommal az ügyintéző egy tapló faszparaszt volt, mikor segítséget kértem.


"Ajánlom a google keresőjét"

Használtam, nem találtam meg amire szükségem volt, max 2014ből archivált dolgokat.

Ügyfélszolgálat tal kitörölhetem a seggem. Telefonáltam pár napja, és a kedves kolléga képtelen volt felfogni, hogy én neten NEM TUDOK utalni, mert NEM IGÉNYELTEM meg hogy lehessen, mikor csináltatva volt a számlám.


"Vagy megkérdezed a barátodtól aki a múltkor utalt helyetted, hogy hogy kell csinálni."


Oké tehát ha nem sikerült volna felfogni :D

A haverom TUDOTT ONLINE UTALNI :D ÉN NEM :D Mi a szart érnék el azzal ha megkérdezném, ha NEKEM NEM LEHET? :D ennyire értetlenek itt a felhasználók vagy csak az én kérdésemet találják meg ilyen agyoniskolázottak?


"Végigböngészed a menüt és megtalálod ami neked kell."

Épp ezaz hogy nem találtam 😂😂😂


"Ha így adja elő a kérését, mint ahogy te itt leírtad, akkor igen."


Nem tehetek róla hogy az aberráltak MÉG MINDIG nem tudták felfogni amit érthetően leírtam, már huszadjára :D

2021. márc. 7. 17:06
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Két opció van.

1. Bemész a Cibbe, és ott befizeted az adott bankszámlára a pénzt. (Ahogy írták, kp-t nem tudsz utalni, csak befizetni)

2. Bemész a saját bankodba, befizeted a saját számládra (nem a kártyádra) a pénzt, majd átutalod a Cibes számlára.

2021. márc. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!