Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nemzetközi IBAN utalások...

Nemzetközi IBAN utalások esetén minden bank kér postacímet?

Figyelt kérdés
Az OTP felületén akarok utalni egy német ebayesnek pénzt, de nem meri elküldeni a címét, amihez a számlaszám tartozik. A felhasználó nem rendelkezik Paypallal. Milyen megoldással tudnám eljuttatni hozzá legegyszerűbben a pénzt?

2021. márc. 7. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
A többi vásárló hogy fizeti ki?
2021. márc. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Német vásárlóknak nem kell lakcímet megadni IBAN mellé. Én is meglepődtem, hogy az OTP kéri tőlem.
2021. márc. 8. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
TransferWise?
2021. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
otp egy hulladék bank, cseréld le
2021. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#3, köszönöm, sosem használtam még, de hamarabb regisztráltam és elutaltam a pénzt, míg az OTP telefonos ügyfélszolgálatán kapcsolni tudtak volna egy illetékest a kérdésemben.


#4, sajnos a legtöbb bank hulladék. A K&H és a Budapest Bank teljesen vállalhatatlan. Előtte az Ersténél voltam, akik némileg azonos szinten vannak, de hogy bizonyos dolgokat nem tudok fiókban intézni, csak telefonhívás kivárásával, az számomra necces. Volt, hogy egyáltalán nem működött a kártyám, és rákényszerültem az OTP-s "pótkártya" használatára. Ilyenkor intettem viszontlátást nekik.

2021. márc. 8. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
én 10 évig voltam Erste-s, nekem sose volt velük gondom anno. k&h nekem tré volt, otp meg drága. bár kinek mi a drága.
2021. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!