Baba váró passzív khr??

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy otp faktoringnál tartozás amit egybe kifizetnénk mert szeretnénk felvenni a baba váró hitelt a hölgy azt a tályékoztatást adta hogy ha ki fizetjük egybe 5 nap múlva le szednek a listáról és mehet az igénylés.. Én úgy tudom hogy 1 évig még rajta maradt (vagy mégse)

Arra lennék kíváncsi hogy van köztetek vagy ismertem e olyat aki így megkapta??

Minden feltételnek meg felelünk amúgy férjem fizetése 400 ezer körül van.



2021. márc. 8. 08:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a babaváró kivétel. ha visztek igazolást a KHR-től, hogy a tartozás rendezve lett akkor meg lehet igényelni a babavárót.
2021. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

5 nap alatt akkor törölnek, ha soha nem volt probléma, nincs negatív bejegyzés.


1 évig akkor tartanak fenn a hitel teljes kirendezése után is, ha bármilyen negatív bejegyzés volt a törlesztéssel.


5 évig marad fenn az adós a listán, ha bármilyen hitelelengedés történt, akár csak részleges is illetve ha hitelezéssel vagy bankkártyával kapcsolatban bármilyen csalást követett vagy próbált elkövetni.

2021. márc. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De nekem már faktoringnál van az adósság mondjuk soha nem volt gond mindig időbe fizetem..

Akkor is 5 nap alatt le szednek?

2021. márc. 8. 09:35
 4/5 anonim válasza:
Kedves kérdező. Ugyan ebbe a helyzetben vagyok. Sikerült neked intézni valamint?
2021. ápr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
??
2021. nov. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!