Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste Diák vagy K&H Ifjúsági?

Erste Diák vagy K&H Ifjúsági?

Figyelt kérdés
17 vagyok. Hosszabb távon melyik éri meg? Most még Diák számlát nyitnék de hosszú távon felnőtt bankszámlacsomag, valamint lakáshitel igénybevétele mellett melyik érné meg jobban?

2021. márc. 22. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
12%

K&H mindenképp. Az Erste-re mostanában nagyon sok panasz érkezik a Geroge netbank miatt, illetve szerintem a kondícióik sem túl jók.

Az ismerőseim közül viszont egyre több ember megy a K&H-hoz (OTP-től, Takaréktól és Erste-től is), rövidtávon elégedettek. Nekem még nincs számlám náluk, de a netbankot és a mobilbankot ismerem, illetve nézegettem a kondíciókat. A K&H szerintem egy modern bank, az app funkcionalitásban messze veri az OTP-t is. A digitális felkészültség mellett szerintem kiemelkedő az ügyfélszolgálat (érdeklődés céljából hívtam őket), egyértelműen a nyugati pénzügyi kultúrát képviseli a K&H. Díjak természetesen itt is vannak, de egy OTP-hez képest kedvezőbbek.

Hitel szempontjából sok Portfolio-s cikkben az 1-2. legjobb ajánlatot adja, benne is van a nevükben, hogy Hitelbank.

2021. márc. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Erste

Dijakban is jobb.

Nyugati pénzügyi kultúrát képviseli a K&H? De jó! És az Erste?


Onnantól elég reklámszagú hogy sok ismerősöd megy át 3 banktól is.


Diákszámlák esetén az Erste amúgy sokkal népszerűbb és az is volt ha már az ilyen szóba került.

2021. márc. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

A K&H netbankja nagyon jó, az ügyintézők hozzáértése és stílusa esetleges, hitelt pedig biztosan nem veszek fel tőlük egy darabig. Baromi nehézkes az adminisztráció és sok lényeges hibával dolgoznak.


Amíg csak a netbankból intézd az ügyeket, jó lehet.

2021. márc. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az Erste Diák SMS-el 5700/év a K&H Ifjúsági 7900/év és 18-26 éves korig a K&H 10210/év az Erstének meg egységes ár van 26 éves korig. Ezt tudtam meg.


De hosszabb távon egy lakáshitel felvételével melyik érné meg jobban?


Ja, kiszámoltam a felnőtt bankszámlát is.

Erste Privilégium “X” évi 11090.-/év

K&H Meg 23470/év

2021. márc. 23. 13:34
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Hosszú távra nem érdemes tervezned, nem számít hitelfelvételnél hol volt addig számlád, ha ezentúl náluk lesz majd és a kért kivonatokat is odaadod.


Én 2-3 évente váltok bankot, a legutóbbi váltással évi kb. 40 ezret spóroltam.

2021. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
94%

Így van ahogy az utolsó mondja. Ha hitelre jobb ajánlatot kapsz mondjuk az OTP-től vagy a Takarékbanktól vagy akárhonnan akkor úgyis váltani fogsz arra.

Mert az már nem évi 10 000 ft különbség lesz akkor, hanem sokkal több.


Addig meg válaszd azt amelyik most jobb! Szerintem legalábbis.

2021. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!